Fototapeta w kuchni

 

Wiem, wiem, że mamy małą kuchnie, narzekałam już nie raz, ale trudno. Urzekły mnie fototapety i postanowiłam, że również skorzystamy z możliwości, które dają tym bardziej, że Jankowi też się podobają. Wydaje mi się, że kolorowe zdjęcia na ścianie pozwolą wprowadzić do kuchni trochę nas i ją ożywić.

Jak przeczytałam na wielu forach internetowych, fototapety są bardzo praktyczne, gdyż te z wykonane z przeznaczeniem do kuchni czy łazienki są odporne na wilgoć i łatwo je utrzymać w czystości. Mnie przypadły do gustu o wiele bardziej niż płytki, które zresztą są o wiele droższe to raz, a dwa, ja lubię zmiany. Fototapetę wymienisz dość szybko, z płytkami jest już nieco gorzej. Poza tym nie kubie gotować, wiec przynajmniej będę miała czym nacieszyć wzrok przebywając w kuchni.

Wybierzemy raczej standardowe rozwiązania, a wiec fototapeta nad blatami kuchennymi z motywem owoców, kawy, wina, albo mojego ukochanego cynamonu. W końcu kuchnia to kuchnia. Wydaje nam się, że jest to fajne i praktyczne rozwiązanie. A wy co o tym sądzicie? Macie fototapety w swoich domach, w kuchni albo gdzie indziej? Może doradzicie jaki wzór wybrać? Rozwiązania na zdjęciach poniżej najbardziej nas zainteresowały, zobaczcie.

tjuj

uk6uk6

Dodaj komentarz