Gdzie schować płyty, książki i dokumenty?

 

Zmieniając miejsce zamieszkania zdecydowaliśmy się nie zabierać żadnych mebli ze starego lokum. Co prawda było to mieszkanie naszych rodziców, ale Ci zapewniali nas, że nic złego się nie stanie jeśli na początek weźmiemy najpotrzebniejsze meble takie jak kanapę czy szafki do salonu. Decyzja była jednogłośna, nic ze sobą nie zabieramy. Zupełnie inną kwestią było spakowanie naszych ulubionych książek, filmów, albumów ze zdjęciami i różnych bibelotów. W mieszkaniu rodziców jakoś nie specjalnie zwracaliśmy uwagę na to gdzie przechowywać takie przedmioty. Po prostu kładliśmy je tam, gdzie akurat było wolne miejsce.

W naszym nowym mieszkanku niestety ta zasada się nie sprawdza. Już po tygodniu dosłownie wszędzie walały się moje książki i gazety, Janka płyty z rockową muzyką i nasze wspólne filmy. Postanowiliśmy się z tym raz na zawsze rozprawić.

I tak kupiłam kilka ozdobnych pudeł, segregatorów, gazetnik oraz specjalną półeczkę na płyty. Jak myślicie czy to był dobry wybór?

100470

 

polka-na-plyty-cd-60-plyt-czarna

 

product_985

 

Zdjęcia, pamiątki z podróży i jakieś mniej ważne dokumenty wylądowały w pudłach, potrzebne rachunki i umowy umieściłam w segregatorach, a płyty i książki także znalazły swoje miejsce. Mam nadzieję, że w końcu udało nam się opanować ten bałagan.

Dodaj komentarz