Jesienna słota- czyli nowa wycieraczka na buty

 

Deszczowa pogoda za oknem zaczyna wprowadzać mnie w zły nastrój. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać kiedy spadnie pierwszy śnieg, być może przynajmniej wtedy dni staną się bardziej jasne? Ta jesienna słota naprowadziła mnie na jeden temat, a mianowicie musimy z Jankiem kupić jakąś sensowną wycieraczkę na mokre buty. Wiem, że kwestia ta jest bardzo banalna, ale nigdy wcześniej nie robiłam takich zakupów i nie bardzo wiem czy istnieją jakieś praktyczne rozwiązania. Co prawda nasze mieszkanko mieści się na trzecim piętrze, i zanim dotrzemy na górę to nasze buty zdążą się trochę otrzepać, ale mimo wszystko przydałaby się fajna wycieraczka. Macie jakieś dobre pomysły?

W sobotę wybieram się z Jankiem na duże zakupy i myślę, że w sklepie z wyposażeniem domu znajdę coś ciekawego. Tymczasem przejrzałam już internet i znalazłam kilka modnych rozwiązań.

Moim faworytem jest ociekacz ze zdjęcia poniżej. Chyba najbardziej spodobała mi się kolorystyka tej wycieraczki. Te zielone kamyki są po prostu śliczne.

wycieraczka_-_bhg

Janek z kolei wolałby trochę inne rozwiązanie. Pokazał mi kilka takich zdjęć:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA SONY DSC ociekacz-na-buty-mocna-podstawka-39x56-cm-kolor-czarny

 

Tak naprawdę to wszystkie te wycieraczki są bardzo fajne. Jak tylko wybierzemy coś konkretnego to dam znać.

Dodaj komentarz