Krzesło biurowe

 

W zeszłym tygodniu opisywałam swój prezent od Janka. Dywanik pięknie się prezentuje na naszej podłodze, a jego kolory dodają świątecznego klimatu. Teraz przyszedł czas na rewanż, szukałam czegoś dla Janka i zgodnie z naszą umową kupiłam coś do domu. Mój ukochany coraz częściej pracuje po godzinach i z pewnością przyda mu się ten podarunek. Wybrałam dla niego oryginalne krzesło biurowe. Do tej pory Janek siedział na taborecie, albo przysuwał sobie do biurka fotel. Żadna z tych opcji nie była dobra, więc w końcu doczeka się na swoje osobiste krzesło do biurka.

Wybrałam coś takiego. Zupełnie nie wiem dlaczego kupiłam akurat czerwony fotel, ale myślę, że była to dobra decyzja. Co o tym sądzicie?

386cc60a0ec698e17eda292a4618c6bf_krzeslo_obrotowe_drafty_red_wx-14a-2

Ten czerwony kolor ładnie będzie współgrał z ciemnymi podłogami i czekoladowymi meblami. Fotel ma regulację wysokości, jest obrotowy i ma wygodne kółka. Biurko stoi pod oknem w pokoju dziennym więc wszystko ładnie się układa. Jest to prezent Mikołajkowy i przede mną jeszcze wybór czegoś na gwiazdkę. Mam nadzieję, że mi pomożecie wybrać coś ładnego?

2 thoughts on “Krzesło biurowe”

Dodaj komentarz