Nowa podłoga do przedpokoju

 

Wakacje w pełni, a my z Jankiem zamiast wypoczywać to zabraliśmy się za kolejny remont. Wiem… pomyślicie, że zwariowałam bo przecież przedpokój mamy już urządzony, ale nic na to nie poradzę, że podłoga którą wybraliśmy zupełnie się nie sprawdziła. Spieszę Wam powiedzieć, że na jednej ze ścian mamy jasny kamień ozdobny, a na drugiej ciemną szafę z drzwiami przesuwnymi. Do tego dobraliśmy równie ciemne podłogi. Zdecydowaliśmy się na matową, dużą terakotę w stylu wenge. I cały problem tkwi w tym, że na tak ciemnych płytkach widać każdy nawet najdrobniejszy pyłek. Na razie mamy lato  i nawet jeśli zdarzy nam się przejść w butach przez przedpokój to nie widać żadnych mokrych śladów, wnoszą się tylko jakieś śmieci. Ale nie chcę nawet myśleć co będzie się działo zimą i jesienią. Dlatego też, bezwzględnie musimy zmienić tą aranżację.

Oboje z Jankiem należymy do osób, które dbają o porządek, ale które jednocześnie lubią proste i nie wymagające  wnętrza. Stąd nasze pytanie czy na jasnej podłodze też tak widać wszystkie śmieci i ślady po bosych stopach. Lepiej gdy płytki są matowe, czy błyszczące? A może nie powinny być gładkie tylko muszą mieć jakiś wzorek?

Mamy nadzieję, że pomożecie nam wybrać właściwą opcję. Tymczasem znaleźliśmy kilka wariantów, które będą pasować do naszej aranżacji.

images (1) images (2) images Glazura i terakota Opoczno Tanaka Krem Terakota 33,3x33,3

 

Dodaj komentarz