Nowy wieszak na kurtki

 

Jesienna pora już na dobre wkroczyła do naszego krajobrazu, a wraz z nią pojawił się nowy dekoracyjny problem. Tym razem Janek zaskoczył mnie nowym zakupem do domu. Zwykle wcześniej przegadujemy takie niespodziewane wydatki, ale tym razem mój ukochany poszedł na żywioł.
Janek przytargał do domu taki oto wieszak.

wieszak-kierunkowskaz-300x300

 

Nie mam nic przeciwko temu rozwiązaniu, wręcz odwrotnie bardzo mi się podoba. Zastanawiamy się tylko gdzie powiesić ten nowy nabytek? Najbardziej rozsądnym miejscem wydaje się być przedpokój. Mamy w nim sporą szafę na swoje ubrania, ale gdy przychodzą do nas goście to nie mają co zrobić ze swoimi okryciami wierzchnimi. Taki wieszak z przymrużeniem oka może być świetną dekoracją. Co o niej sądzicie? Co prawda nie ma tam zbyt wiele miejsce na powieszenie kurtek, ale myślę że w tym konkretnym przypadku chodzi raczej o dekoracyjny, a nie o praktyczny motyw.

Przy okazji tego tematu postanowiłam poszukać także innych propozycji. W końcu w każdym domu przyda się taki gadżet. Ci, którzy lubią otaczać się kolorem na pewno znajdą dla siebie coś ciekawego.

nowe-zastosowanie-dla-lopaty--wiesz pulpo_wieszak_drop_l__1030all_b

Dodaj komentarz