Ocieplamy łazienkę

 

Temat łazienki w naszym domu to temat rzeka. Nasi stali czytelnicy na pewno zdążyli się już się przekonać, że nie jeden wpis dotyczył urządzania tego małego pomieszczenia. Tym, którzy dopiero do nas zajrzeli muszę wspomnieć, że na razie dopiero planujemy remont łazienki. We wcześniejszych wpisach rozważaliśmy wyższość kabiny prysznicowej nad wanną, wybieraliśmy armaturę i kolory. Nie mamy jeszcze uzbieranej odpowiedniej kwoty na taką inwestycję dlatego też, na razie postanowiłam zrobić tylko małą metamorfozę tego wnętrza.
Ściany mamy pomalowane odporną na wilgoć i zmywanie farbą, a na podłodze leżą jakieś stare płytki. Doszłam do wniosku, że nowy dywanik łazienkowy plus jakieś drobne akcenty kolorystyczne odświeżą i ocieplą wnętrze. Jak uważacie, czy turkus do dobry kolor do łazienki?
Ja osobiście lubuję się w tej intensywnej barwie. Turkus na tle bieli i szarości zyskuje zupełnie nowy odcień i przywodzi na myśl lekko greckie klimaty.
Namówiłam Janka na małą przejażdżkę po sklepach i udało nam się wybrać takie oto akcesoria. Na wyróżnienie zasługuje na pewno puszysty dywanik. Nie wiem jak Wy, ale ja nie cierpię stawać bosą stopą na zimną podłogę.

images

 

Ciekawe są także mydelniczki, kubeczki na szczoteczki do zębów, oraz inne akcesoria.

images (1)

 

 

Dodaj komentarz