Odrobina egzotyki

 

Oboje z Jankiem kochamy podróże. Jeśli tylko mamy czas i jeżeli pozwala nam na to nasz domowy budżet to uciekamy na chwilę z Polski do jakichś egzotycznych krajów. Co prawda już dawno nie byliśmy na żadnej wycieczce, ale w pewien ponury dzień powróciło do nas miłe wspomnienie. Byliśmy kiedyś  w Indiach, tam oprócz samej kultury oraz bardzo dobrego jedzenia uderzyły nas wszystkie wnętrza. Zarówno w biedniejszych jak i w bogatszych domostwach można było zauważyć mnóstwo koloru i orientalnych wzorów. Praktycznie z każdej ściany spoglądał na nas jakiś „bożek”.

W ten ponury dzień postanowiliśmy dodać nieco energii naszemu salonowi. Na pierwszy ogień poszły poduszki na kanapie. Okazało, się że naprawdę nie trudno jest znaleźć kilka małych poszewek na poduszki zgodnych z indyjskimi wzorami. Wystarczyło trochę fioletu, pomarańczy, różu i turkusu a nasze stare „jaśki” zyskały nowe życie.

ii41 images (1) images (2) images

 

Janek obiecał mi także kupić jakąś ciekawą figurkę pochodzącą rodem z Indii. Mam nadzieję, że już niebawem coś takiego stanie na naszej komodzie.

imagesthumb_145319_product_gallery_preview

budda_maly_1d

Dodaj komentarz