Schowki na drobne agd

 

W naszym mieszkaniu lądują nie tylko nowe meble i dekoracje. Jako świeżo upieczona pani domu zaczynam gromadzić także różne sprzęty gospodarstwa domowego i środki pomagające zachować czystość w domu. Niestety nie bardzo wiem gdzie można przechowywać takie przedmioty. Z jednej strony chciałabym mieć do nich łatwy dostęp. Z drugiej strony nie chcę aby były za bardzo widoczne. Janek podpowiedział mi, żebym zajrzała do internetu, tam na pewno znajdę kilka ciekawych wskazówek.

Owszem, przejrzałam kilka stron i doszłam do wniosku, że w naszym domu sami musimy znaleźć jakieś magiczne schowki. Może Wy macie jakieś sprawdzone patenty?

Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam o urządzaniu przedpokoju. Zdecydowaliśmy się wtedy na dużą wnękową szafę. Janek- moja osobista złota rączka, zrobił mi specjalne miejsce na deskę do prasowania. Jak zapewne wiecie jest to niezbędny przedmiot w każdym domostwie, który ma dosyć spore gabaryty. Nasz schowek jest idealnie dopasowany do rozmiarów deski. Idąc za ciosem dużą część szafy w przedpokoju przerobiliśmy na schowek gospodarczy. Mieszczą się w nim: odkurzacz, wiadro, mop, duża szczotka i środki czystości.

schowek

Jeszcze do końca nie wiem czy to jest najlepsze miejsce na takie przedmioty, ale udało mi się także znaleźć kilka innych propozycji. Może i Wam coś przypadnie do gustu?

a4ef5ec4014d5a7b_1055647

 

4478aea33dbe78cf_1055648

 

schowek-na-ubrania

 

Dodaj komentarz