Urządzamy przedpokój

 

Dzisiaj stoimy z Jankiem przed kolejnym wyzwaniem. Na urządzenie czeka nasz przedpokój. Prawdę mówiąc zupełnie nie wiemy na co się zdecydować. Pomysłów jest kilka. Rozważaliśmy między innymi pomalowanie ścian na jakieś neutralne kolory, położenie tapety lub fototapety, a także położenie kamienia. Każdy z tych projektów może dać ciekawe efekty, ale my musimy zwracać uwagę także na nasz ograniczony budżet. Na razie uwagę skupiamy na wykończeniu ścian. W kolejnym wpisie przedstawimy Wam propozycje umeblowania.

Teraz jednak proszę, pomóżcie nam wybrać jakiś konkretny styl. Nasz przedpokój jest mały i wąski. Poniższa propozycja z fototapetą optycznie powiększa pomieszczenie. Janek jest zachwycony takim rozwiązaniem.

46 - fototapeta uliczka w przedpokoju

 

sciana-w-przedpokoju570

 

Jak dla mnie propozycje ze zwykłą tapetą są równie ładnie.

przedpokoj_1157825 httpwww.alvhemmakleri.segallerihall-12

 

Teraz opcja numer trzy, czyli najdroższa wersja przedpokoju. Kamień jest bardzo stylowy, trwały i  podoba się nam obojgu. Jedno jest pewne, wybierając kamień na pewno zdecydujemy się na jasną kolorystkę i na neutralne dodatki. Napiszcie proszę, która wersja będzie najlepsza i najbardziej praktyczna?

611b1bcb1b2153fdmed

14801_Przedpokoj__(1)                          zdjecie3698-lupanka-rzemykowa-venatino-sciany-styl-nowoczesny-wykonczenie-lupanka-lupek-kamien-natur

Dodaj komentarz